Перейти до вмісту

Наші програми

Фут фетиш

50 хв./1600 грн.

(Чуттєвий еротичний масаж сприяє зниженню психологічної напруги, підсилює природній потяг до протилежної статі. Задовольняти персональні переваги і бажання важливо з умінням і турботою, що майстерно реалізується в салоні «Афіна». «Фут-фетиш» – здатність насолодитися виразною красою вигинів і форми жіночих ніг)

VIP-персона

60 хв./1600 грн. (одна дівчина)

60 хв./3100 грн. (дві дівчини)

(Масажистка повністю оголена. Класичний масаж усього тіла. Боді масаж. Один релакс. Дотики і поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону і особа. Спільний душ з дівчиною. Шампанське в подарунок. )

Обмін ролями

90 хв./2500 грн.

(Для тих чоловіків, кому традиційний еротичний релакс, здається занадто банальним, або ж тим, хто більше воліє активну позицію, наша програма пропонує самим побути в ролі майстра масажу для чарівної юної леді.
Програма “Обмін ролями” передбачає, що всім процесом будете керувати удвох, одночасно і доставляючи і отримуючи свою порцію задоволення і розслаблення. Ніжні дотики і погладжування жіночого тіла, доведуть до піку збудження будь-якого чоловіка.
Адже від однієї лише думки про те як Ваші руки будуть торкатися і ковзати по кожному вигину милої леді, стає жарко!
Бонус: Повноцінне дотику до дівчини (виключаючи зону бікіні і обличчя) душ коктейль. Програма включає в себе два релаксу. )

Подвійне задоволення

75 хв./2100 грн.

(Ви роздягаєте дівчину-майстра. Боді масаж. Класичний масаж усього тіла. Боді масаж. Дотики їм поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону і обличчя. Спільний душ з дівчиною. Шампанське в подарунок.)

Королівський стандарт

90 хв./5000 грн.

(Ви роздягаєте дівчину-майстра або стриптиз на вибір. Боді масаж. Класичний масаж усього тіла. Боді масаж. Дотики і поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону і обличчя. Масаж лінгама або ще один боді масаж з релаксом на вибір. Спільний душ з дівчиною. Шампанське в подарунок.)

Незнайомка

30 хв./1200 грн.

(Еротичний масаж “Незнайомка” – ваше таємниче і пристрасне пригода. Якщо ви вирішили відволіктися від повсякденних справ і інших турбот, віддавшись у владу релаксу, але при цьому бажаєте чогось особливого, то еротичний масаж «Незнайомка» стане ідеальним вибором. Делікатний і приємний сеанс масажу поверне вам життєву енергію, додасть пристрасті і подарує відмінний настрій.)

Гарний співбесідник

60 хв./1500 грн.

(Розмови про все. Вся увага Вам. 50 грам віскі і кола в подарунок.)

Віп-масаж “Афіна”

120 хв./2800 грн.

(Віп масаж “Афіна”: масаж усього тіла, 2 еротики, поцілунки і дотику, масаж лінгама, масаж голови, стриптиз, а також на вибір еротика або душ після масажу з масажисткою, шампанське.)

“Ти погано себе вів” (“Пані”)

60 хв./от 2500 грн.

(Граціозними і сексуальними жестами Пані Вашого тіла в повній мірі продемонструє Вам всю силу і владу. Через мить Ви вже знаходитеся в повній владі Її пристрастей і бажань. Ваше тіло буде під владою до відчуття солодкої болі. І не радимо Вам пручався, так як наказание за це, змусить Вас здригнутися …. Чи зможеш витримати всі її накази, забаганки, вимоги?
За слухняність тебе чекає приз – неймовірний екстаз!
Ви зможете самі визначити хід подій: зануритися в чуттєвий масаж або взагалі обійтися без нього і дати волю прекрасної Мастерице домінувати над Вами.)

Масаж для пар

60 хв./3200 грн.

90 хв./4100 грн.

(Еротичний масаж чоловікові і жінці, які є парою.
Може виконуватися як двома дівчатами, так і чоловіком-масажистом з дівчиною-масажисткою. Дотики і поцілунки по тілу (виключаючи інтимну зону і особа). Масаж виконують два майстри (дві дівчини або чоловік + дівчина, за бажанням пари). Програма з одного масажисткою на увазі масаж чоловікові або жінці де другий партнер виступає в ролі спостерігача. Після завершення сеансу масажистка віддалиться і Ви зможете попрактикуватися в мистецтві тілесних насолод. )

Царство Пана

90 хв./5000 грн.

(Масажистки повністю оголені. Класичний масаж в 4 руки. Легке лесбі-шоу. Піп – шоу. Боді масаж з релаксом (за бажанням пана другий релакс). Поцілунки і дотику по тілу виключаючи інтимну зону і особа. Одночасно масаж голови і стоп. Спільний душ з дівчатами. Шампанське в подарунок. Вся програма виконується двома дівчатами. )

Доповнення до масажу

Джакузі сеанс з релаксом
1200 грн.
Додатковий релакс
400 грн.
Роздягнути дівчину
300 грн.
Оренда кімнати
60 хв./1500 грн.
Еротичний костюм
500 грн.

(За бажанням масажистка може втілити Ваші таємні фантазії і перетвориться в костюм: “стюардеса”, “медсестра”, “кішка”, “зайчик”, “студентка”, “учениця”.)

Душ з дівчиною з релаксом
500 грн.

(Цей масаж виконується у ванній кімнаті. Запалюються свічки, грає розслаблююча музика. Дівчина купає вас своїми ручками, потім намазуючи своє тіло гелем для душу – ковзає по вашому тілу, красиво згинаючись під музику. Таким чином «русалочка» доводить вас до релаксації.)

ПІП-ШОУ
500 грн.

(Еротичні іграшки додають такому масажу особливу чуттєвість. Дівчина пестить своє тіло Намазуючи маслом і доводить вас своїм збудженням до супер-бурхливої релаксації.)

Стриптиз
500 грн.
Масаж простати
1000 грн.
Лесбі Шоу
1000 грн.
Фут фетиш
700 грн.
Душ з дівчиною
300 грн.
Джакузі сеанс
800 грн.