Еротичний масаж для чоловіків допоможе досягти нірвани.

Преимущества эротического массажаЯк засіб розслаблення еротичний масаж у Києві для чоловіків стає все популярнішим у сильної половини планети. Відпочити в суспільстві голою німфи, що масажує тіло екзотичними техніками, не вступаючи в статевий контакт, сьогодні може кожен із них. Розслаблюючий масаж, що занурює в негу, додасть заряд бадьорості на наступний тиждень і навіть місяць. Після такого відпочинку організм наповниться енергією для ефективної роботи в офісі на виробничому майданчику.

Різновиди еротичного масажу для чоловіків, які варто спробувати у салоні Перед відвідуванням масажного кабінету слід визначитися з видом процедури, яку виконуватимуть голі красуні. У різних салонах асортимент послуг може відрізнятись, але основні з них:

  • класика;
  • боді;
  • дві дівчини;
  • тантричний;
  • екзотика;
  • експрес;
  • VIP-сервіс.

Вибір типу масажу залежить від клієнта. При обмеженні часу можна скористатися експрес-масажем, який дозволить протягом півгодини розслабитися, отримати незабутні враження. Якщо немає обмежень, то можна розслабитись за повною програмою.

Нестаріюча класика з ласками ніжної німфи

Багато клієнтів віддають перевагу сильному масажу в поєднанні з ніжними дотиками тіла масажистки. Класична процедура дозволить відвідувачу салону спочатку отримати повне розслаблення м’язів, а потім насолодиться еротичними елементами процедури.

Масаж виконується у спеціально підібраній для клієнта обстановці. За побажанням клієнта використовуються ароматичні олії, пахощі та інші атрибути обстановки, що дозволяє максимально розслабитись. Виконувати масаж можуть одна чи дві дівчини. Вибір завжди залишається за клієнтом.

Сервіс за розширеною програмою розслаблення

Ця процедура поєднує у процедурі кілька технік та еротику. За часом тривалість процедури триває кілька годин. Тривалість також визначає клієнт. Він може вибрати найбільш підходящі для нього процедури. У процесі масажу також залишається заборона на інтим, але допускається більше фривольностей між клієнтом та масажисткою.

За обраною відвідувачем салону програмою відбувається весь сценарій. Масажистка, що проводить еротичний масаж для чоловіків, починає процедуру з прелюдії. Ніжні дотик її тіла змінюються виконанням різних технік. Після кожного виду масажу відбувається процедура розслаблення.

Кількість дівчат визначає клієнт. Одним відвідувачам подобається процедура, що проводиться в чотири і більше рук, іншим чоловікам комфортніша одна масажистка. Міждумажні періоди важливі відновлення сил клієнта. Тому цим моментам приділяється не менше часу.

У періоди відпочинку клієнт може насолоджуватися душем. Вибрати для розслаблення тіла водні процедури у джакузі. Відпочити під аромат екзотичних трав, приємну легку музику. Варіантів для розслаблення безліч. Програму відпочинку визначає клієнт перед початком еротичного масажу.