Перейти до вмісту

Спільний душ/джакузі з масажисткою та особливості послуги

Эротик массажДодаткова програма в салоні еротичного масажу включає спільний душ/джакузі з масажисткою. Це оптимальна опція для тих, хто бажає добре розслабитися і випробувати нові відчуття. Тільки спеціалізовані салони можуть запропонувати послугу з джакузі в повністю обладнаних кімнатах, які дозволять зберегти анонімність гостя та виключити інші акуратні моменти. Йому залишається лише насолодитися процесом за участю красивой девушки-массажистки, которая обладает большим количеством навыков и хорошим опытом для проведения подобных процедур на достойном уровне.

Особенности процедур
Повноцінний спільний душ/джакузі з масажисткою дозволить добре розслабитися і поринути в унікальну атмосферу. Аквапінний масаж надає максимально сприятливий вплив на шкіру. Масажистка створює унікальну композицію, використовуючи морські солі та ароматичні олії. Гість зможе випробувати всю гаму емоцій та відчути кожен рух незалежно від ступеня інтенсивності.

У ході проведення сеансу масажу ніжні руки масажистки вміло проходять сильним і збудженим тілом. Вплив піни та масел дозволяє полегшити рухи та зняти з м’язів деяку затисненість. Гість почувається максимально впевнено та комфортно. Сама масажистка впевнено впливає на ерогенні зони, поєднуючи класичну техніку масажу з легкими погладжуваннями шиї, спини та геніталій. Для виконання процедури задіють не лише руки та пальці, а й ніжки масажистки. Гість може обрати найкомфортнішу для нього позицію, щоб відчути максимально яскраві емоції від процесу.

Переваги відвідування спеціалізованого салону:

  • гарантія повної безпеки у процесі відвідування;
  • можливість підбору індивідуального пакету послуг під будь-які потреби;
  • перед візитом кожного гостя виконується санітарна обробка громадських зон – душова, джакузі;
  • лояльна собівартість сеансу, що обговорюється заздалегідь;
  • великий досвід компетентних масажисток салону.

Спільний душ/джакузі з масажисткою дозволить приємно розслабитись після важкого робочого дня. Джакузі наповнюється теплою водою, до системи підключається кілька масажних режимів, завдяки яким струмінь води комфортної температури огортає все тіло. Цей процес може доповнюватися приємним музичним супроводом, пінною феєрією та ароматами натуральних масел, завдяки яким можна відчути радість і максимально відійти від наявних проблем. Як додаткові опції можна замовити шампанське. Ванна з молока також відзначається в прайсі окремим пунктом, проте подібні послуги є абсолютно доступними для всіх бажаючих відвідувачів.