Наші програми

Фут фетиш

50 хв./1600 грн.

(Чуттєвий еротичний масаж сприяє зниженню психологічної напруги, посилює природний потяг до протилежної статі. Задовольняти персональні уподобання та бажання важливо з умінням і турботою, що майстерно реалізується в салоні «Афіна». «Фут-фетиш» — здатність насолодитися виразною красою вигинів ніг)

VIP-персона

60 хв./1600 грн. (одна дівчина)

60 хв./3100 грн. (дві дівчини)

(Масажистка повністю оголена. Класичний масаж всього тіла. Боді масаж. Один релакс. Дотики та поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону та обличчя. Спільний душ із дівчиною. Шампанське у подарунок.)

Обмін ролями

90 хв./2500 грн.

(Для тих чоловіків, кому традиційний еротичний релакс, здається занадто банальним, або тим, хто більше віддає перевагу активній позиції, наша програма пропонує побути в ролі майстра масажу для чарівної юної леді.
Програма «Обмін ролями» передбачає, що всім процесом керуватимете удвох, одночасно і доставляючи і отримуючи свою порцію задоволення та розслаблення. Ніжні дотики та погладжування жіночого тіла доведуть до піку збудження будь-якого чоловіка.
Адже від однієї тільки думки про те, як Ваші руки торкатимуться і ковзатимуть по кожному вигину милої леді, стає жарко!
Бонус:  Повноцінний дотик до дівчини (виключаючи зону бікіні та обличчя) душ коктейль. Програма включає два релакси.
)

Подвійна насолода

75 хв./2100 грн.

(Ви роздягаєте дівчину-майстра. Боді масаж. Класичний масаж всього тіла. Боді масаж. Дотику їм поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону та обличчя. Спільний душ з дівчиною. Шампанське у подарунок.)

Королівський стандарт

90 хв./2500 грн.

(Ви роздягаєте дівчину-майстра або стриптиз на вибір. Боді масаж. Класичний масаж всього тіла. Боді масаж. Дотики та поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону та обличчя. Масаж лінгаму або ще один боді масаж з релаксом на вибір. Спільний душ з дівчиною. Шампанське у подарунок.)

Незнайомка

30 хв./1200 грн.

(Еротичний масаж “Незнайомка” – ваша таємнича та пристрасна пригода. Якщо ви вирішили відволіктися від повсякденних справ та інших турбот, віддавшись у владу релаксу, але при цьому бажаєте чогось особливого, то еротичний масаж «Незнайомка» стане ідеальним вибором. Делікатний та приємний сеанс масажу поверне вам життєву енергію, додасть пристрасті та подарує чудовий настрій.)

Гарний співбесідник

60 хв./1500 грн.

(Розмови про все. Вся увага Вам. 50 грам віскі та колу в подарунок.)

Віп-масаж «Афіна»

120 хв./2800 грн.

(Віп масаж «Афіна»:  масаж всього тіла, 2 еротики, поцілунки та дотики, масаж лінгаму, масаж голови, стриптиз, а також на вибір еротика або душ після масажу з масажисткою, шампанське.)

«Ти погано поводився» («Пані»)

60 мин./от 2500 грн.

(Граціозними та сексуальними жестами Пані Вашого тіла повною мірою продемонструє Вам всю силу та владу. За мить Ви вже знаходитесь у повній владі Її пристрастей та бажань. Ваше тіло буде під владою до відчуття солодкого болю. І не радимо Вам чинити опір, тому що покарання за це, змусить Вас здригнутися. Чи зможеш витримати всі її накази, забаганки, вимоги?
За слухняність на тебе чекає приз — неймовірний екстаз!
Ви зможете самі визначити перебіг подій: поринути у чуттєвий масаж або взагалі обійтися без нього і дати волю прекрасній Майстрині домінувати над Вами.
)

Масаж для пар

60 хв./3200 грн.

90 хв./4100 грн.

(Еротичний масаж чоловіка та жінки, які є парою.
Може виконуватися як двома дівчатами, так і чоловіком-масажистом із дівчиною-масажисткою.
Дотики та поцілунки по тілу (за винятком інтимної зони та обличчя).
Масаж виконують два майстри (дві дівчини або чоловік + дівчина, за бажанням пари).
Програма з однією масажисткою має на увазі масаж чоловікові чи жінці, де другий партнер виступає в ролі спостерігача. Після завершення сеансу масажистка вийде і Ви зможете попрактикуватися в мистецтві тілесних насолод.)

Царство Пана

90 хв./5000 грн.

(Масажистки повністю оголені. Класичний масаж у 4 руки. Легке лесбі-шоу. Піп – шоу. Боді масаж з релаксом (за бажанням пана другий релакс). Поцілунки та дотики по тілу виключаючи інтимну зону та обличчя. Одночасно масаж голови та стоп. Спільний душ з дівчатами. Шампанське у подарунок. Вся програма виконується двома дівчатами.)

Доповнення до масажу

Джакузі сеанс з релаксом
1200 грн.
Додатковий релакс
400 грн.
Роздягти дівчину
300 грн.
Оренда кімнати
60 мин./1500 грн.
Еротичний костюм
500 грн.

(За бажанням масажистка може втілити Ваші таємні фантазії та перетвориться на костюм: «стюардеса», «медсестра», «кішка», «зайчик», «студентка», «учениця».)

Душ з дівчиною з релаксом
500 грн.

(Цей масаж виконується у ванній кімнаті. Свічки запалюються, грає розслаблююча музика. Дівчина купає вас своїми ручками, потім намазуючи своє тіло гелем для душу — ковзає вашим тілом, красиво згинаючи під музику. Таким чином, «русалочка» доводить вас до релаксації.)

ПІП-ШОУ
500 грн.

(Еротичні іграшки додають такому масажу особливу чуттєвість. Дівчина пестить своє тіло намазуючи маслом і доводить вас своїм збудженням до супербурхливої релаксації.)

Стриптиз
500 грн.
Масаж простати
1000 грн.
Лесбі Шоу
1000 грн.
Фут фетиш
700 грн.
Душ з дівчиною
300 грн.
Джакузі сеанс
800 грн.