Перейти до вмісту

Еротичний масаж для пар – особливості та значення

Эротический массаж Erotic HouseЕротичний масаж для пар рекомендують навіть психологи. Це відмінна можливість урізноманітнити свої відносини, внести в них родзинку, додати пристрасті і нових, яскравих фарб. Ця процедура допомагає знайти гармонію у відносинах, максимально зблизитися партнерам самих різних вікових категорій, незалежно від того, як давно вони разом і в якому статусі перебувають. Експерти стверджують, що такі спільні сеанси здатні не тільки зблизити партнерів і досягти гармонії у відносинах, а й позбутися від напруги, втоми і існуючої обмеженості, стати більш відкритими по відношенню один до одного.

Сеанси такого масажу проводяться в спеціальних салонах. Ніякої спеціальної підготовки вони не вимагають від клієнтів. Обов’язкова умова – попередньо домовитися, будуть проводити масаж масажистки – жінки, або особи протилежної статі. Психологи відзначають, що найчастіше еротичний масаж для пар практикують ті люди, які є авантюристами і любителями гострих відчуттів, так як вони не боятися «впустити» в свій особистий простір сторонніх осіб.

Які позитивні моменти зможуть принести такі спільні сеанси

  • Познайомитися з техніком зваблювання і спокушання.
    Часто масажистки в салонах, які виконують еротичний масаж парам, виглядають вельми звабливо. Для сеансу підбирається спеціальна музика, ароматичні масла, запалюються свічки, приглушується світло, створюється максимально інтимна обстановка.
  • Партнери отримують можливість спостерігати один за одним під час процедури, вивчати і помічати те, що особливо подобається їх другій половині.
  • Зламати все стереотипи, подолати горе і недомовленість. Еротичний масаж для пар нікого не залишить байдужим, а досвідчені фахівці неодмінно знайдуть все самі ерогенні точки на тілі.
  • Отримати неймовірні емоції і нові відчуття.

Такі сеанси нікого не залишать байдужим і дозволять відкрити цілий світ нових відчуттів і феєрверк нових почуттів і емоцій.

У деяких випадках рекомендується вибирати салони, які надають можливість насолодитися не тільки масажем, але і спа-процедурами, при необхідності зняти номер у готелі для організації романтичного побачення.

Перед процедурою іноді рекомендується прийняти розслабляючий душ або ванну з маслами і травами. Сеанс може проводитися одноразово або по черзі. У другому випадку партнери просто міняються місцями один з одним. У той час, коли партнер насолоджується масажем, інший відправляється в спа або сауну.

В якості додаткових атрибутів використовуються пір’ячко, кубики льоду, гарячий шоколад, і т.д. Партнери повинні бути готові до того, що масаж охоплює всі ділянки тіла.