Перейти до вмісту

Еротичний VIP масаж – незвичайний океан насолоди і оздоровлення організму

Розслаблення і повноцінний відпочинок необхідні кожній людині після непростого дня, насиченого стресами. Кращий релакс – під руками симпатичної дівчини, яка виконує еротичний VIP масаж. Процедура покращує настрій, допомагає зняти напругу і тривожність.

Техніка еротичного масажу налічує безліч століть. Крім того, це повноцінна оздоровча процедура, яка підвищує працездатність, нормалізує обмінні процеси, покращує самопочуття і, звичайно ж, якість інтиму. Нерідко еротичний масаж https://faraon-massage.lutsk.ua/ призначають як лікувальний захід для усунення сексуальних проблем. Незважаючи на те, що в мережі є чимало статей про техніку проведення цієї процедури, справжній еротичний VIP масаж зможе зробити тільки професіонал найвищого класу.

Особливості та переваги еротичного масажу, вимоги до майстра

На думку більшості клієнтів, еромассаж VIP-категорії благотворно впливає не тільки на самопочуття, але і на здоров’я в цілому.

До його переваг відносяться:

  • поліпшення якість інтиму, посилення сексуального потягу;
  • розкриття власної сексуальності, пізнання бажань тіла, вивчення ерогенних зон;
  • лікування сексуальних розладів психологічної природи;
  • корисний чуттєвий досвід;
  • чудовий відпочинок, усунення стресів, отримання позитивних емоцій

В основному, еротичний VIP масаж виконують молоді привабливі жінки, рідше – чоловіки. Послуга надається клієнтам обох статей, а також парам, охочим не просто поліпшити, але й урізноманітнити інтимне життя. Майстри закінчують спеціальні курси, де набувають все необхідні для роботи навички. За відгуками клієнтів, блаженство від такої процедури нітрохи не менше, ніж від якісного сексу.

Як проводиться еротичний масаж VIP-класу в умовах професійного салону

Кожен рух майстра в еро-масажі має особливого сенсу. Щоб домогтися найкращого ефекту, фахівець використовує різні предмети: свічковий віск, хутряну пензлик або крижаний кубик. Перед сеансом обов’язково потрібно прийняти душ. До особливостей процедури відносяться:

  • специфічна розслаблююча атмосфера, що дозволяє фізично і морально відпочити;
  • масаж починається в повільному темпі з поступовим прискоренням рухів;
  • еротичний VIP масаж передбачає використання різних класичних технік, але обов’язково – безперервно. Найменша пауза може звести результат нанівець;
  • масажист також знаходиться в кілька збудженому стані – це необхідно для передачі клієнту емоцій;
  • сеанс проводить повністю оголена дівчина. Можливі варіанти, коли майстер працює одягненим.

Щоб домогтися найкращого результату, бажано попередньо розповісти масажистки про бажання і розташуванні ерогенних зон. Всі додаткові послуги (спільна ванна, спілкування в обстановці кабінету) оплачуються додатково. Контакт з клієнтом поза стінами закладу суворо заборонено.