Перейти до вмісту

Еротичний масаж для чоловіків допоможе досягти нірвани

Преимущества эротического массажаЯк засіб розслаблення еротичний масаж для чоловіків стає все більш популярним у сильної половини планети. Відпочити в суспільстві голий німфи, що масажує тіло екзотичними техніками, не вступаючи в статевий контакт, сьогодні може кожен їх них. Розслабляючий, що занурює в млість масаж додасть заряд бадьорості на наступний тиждень і навіть місяць. Після такого відпочинку організм наповниться енергією для ефективної роботи в офісі, на виробничому майданчику.

Різновиди еротичного масажу для чоловіків, які варто спробувати в салоні
Перед відвідуванням масажного кабінету слід визначитися з видом процедури, яку будуть виконувати оголені красуні. У різних салонах асортимент послуг може відрізнятись, але основні з них наступне:

  • класика;
  • боді;
  • дві дівчини;
  • тантричний;
  • екзотика;
  • експрес;
  • VIP-сервіс.

Вибір виду масажу залежить від клієнта. При обмеженні в часі можна скористатися експрес-масажем, який дозволить протягом півгодини розслабиться, отримати незабутні враження. Якщо немає обмежень, то можна розслабитися по повній програмі.

Вічна класика з ласками ніжною німфи

Багато клієнтів вважають за краще сильний масаж в поєднанні з ніжними дотиками тіла масажистки. Класична процедура дозволить відвідувачеві салону спочатку отримати повне розслаблення м’язів, а потім отримати насолоду від еротичними елементами процедури.

Масаж виконується в спеціально підібраною для клієнта обстановці. За побажанням клієнта використовуються ароматичні масла, пахощі і інші атрибути обстановки, що дозволяє максимально розслабитися. Виконувати масаж можуть одна або дві дівчини. Вибір завжди залишається за клієнтом.

Сервіс за розширеною програмою розслаблення

Ця процедура поєднує в процедурі кілька технік і еротику. За часом тривалість процедури займає кілька годин. Тривалість також визначає клієнт. Він може вибрати найбільш підходящі для нього процедури. Протягом усього часу застосування також залишається заборона на інтим, але допускається більше фривольностей між клієнтом і масажисткою.

За обраною відвідувачем салону програмі відбувається весь сценарій. Масажистка, яка проводить еротичний масаж для чоловіків починає процедуру з прелюдії. Ніжні дотики її тіла змінюються виконанням різних технік. Після кожного виду масажу відбувається процедура розслаблення.

Кількість дівчат визначає клієнт. Одним відвідувачам подобатися процедура, яка проводиться в чотири і більше рук, іншим чоловікам більш комфортніше одна масажистка. Междумассажние періоди важливі для відновлення сил клієнта. Тому цим моментам відводиться не менше часу.

У періоди відпочинку клієнт може насолоджуватися душем. Вибрати для розслаблення тіла водні процедури в джакузі. Відпочити під аромат екзотичних трав, приємну легку музику. Варіантів для розслаблення безліч. Програму відпочинку визначає клієнт перед початком еротичного масажу.